Al sinds 1970 is Café Stammeneke een begrip in Breda. Wat NAC betreft, die link is nooit ver weg in ’t Stammeneke. Supporters komen er graag en zeker in het verleden was ook menig NAC-speler er regelmatig te vinden.
Met nieuwe eigenaren en een nieuwe inrichting werd ons gevraagd om de NAC-shirts aan de muur opnieuw in te lijsten, inclusief achtergrondfoto's. Omdat de lijsten in de kroeg hangen, moeten ze tegen een stootje kunnen. Daarom hebben we gekozen voor een diepe lijst met een houten profiellijst en premium plexiglas.

Manuel Stojakovic, de nieuwe eigenaar van Café Stammeneke, is zeer tevreden:
"Vanaf het eerste contact heeft Harm Jan enorm fijn meegedacht over de uitstraling, indeling en afwerking. Niet alleen de communicatie en service waren top, maar vooral het eindresultaat is echt fantastisch geworden. De shirts hangen inmiddels prachtig bij ons in Stammeneke en geven precies de sfeer en trots weer die wij wilden uitstralen voor onze NAC-parels."
"Nogmaals ontzettend bedankt voor het vakwerk en het meedenken!"

Heb jij een eigen item dat je graag geheel naar eigen smaak wilt laten inlijsten? Neem contact met ons op en we denken mee met de opties en de daarbijbehorende kosten. Alles uiteraard geheel vrijblijvend.